Əlaqə: (012) 497-46-21 [email protected]

ATV.AZ×

6:00
Bedii film: "Bizim eradan 10000 il əvvəl" (+16)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
9:00
Az film: "Bəyın oğurlanması"
11:00
"Günün sədası" təkrar
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:20
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Təhsil" Teleticaret
16:15
"Babayevlər"
16:30
Serial: "Ailəmiz" (təkrar)
18:00
Serial "Leyli və məcnun" təkrar
19:00
"7 Canlı" TƏKRAR
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Yuxu kimi" - təkrar
23:15
"Futbolumuz"
0:20
Bədii film: "Qodzilla 2: Əjdaxalar kralı" (+18)
2:25
Bədii film: "Bıçaqlar çəkildi" (+18)
4:30
Bədii film: "Əyləncəli oyun" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Bedii film: "Gələcəyə qayıdış 2" (+16)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
9:00
Az film: "Qaynana"
11:00
"Günün sədası" təkrar
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:20
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Təhsil" Teleticaret
16:15
"Babayevlər"
16:30
Serial: "Ailəmiz" (təkrar)
18:00
Serial "Leyli və məcnun" təkrar
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - TƏKRAR
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Yuxu kimi" - təkrar
23:00
"İkinci Həyat"
0:20
Bədii film: "Ford ferrariye qarşı" (+16)
3:00
Bədii film: "47 metr dərinlikdə" (+16)
4:25
Bədii film: "Yuxusuz gecə" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Bedii film: "Gələcəyə qayıdış 3" (+16)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
9:00
Az film: "Ad günü"
11:00
"Günün sədası" təkrar
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:20
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Təhsil" Teleticaret
16:15
"Babayevlər"
16:30
Serial: "Ailəmiz" (təkrar)
18:00
Serial "Leyli və məcnun" təkrar
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - TƏKRAR
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Yuxu kimi" - təkrar
23:00
"1 Dəqiqə" - təkrar
0:45
Bədii film: "Coker" (+16)
2:25
Bədii film: "Gemini: Klon layihesi" (+16)
4:15
Bədii film: "Klastrafob" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Bedii film: "Kirpi Sonic" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
9:00
Az film: "Cin mikrorayonda"
11:00
"Günün sədası" təkrar
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:20
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Təhsil" Teleticaret
16:15
"Babayevlər"
16:30
Serial: "Ailəmiz" (təkrar)
18:00
Serial "Leyli və məcnun" təkrar
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş TƏKRAR
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Yuxu kimi" - təkrar
23:00
"Fortuna"
0:00
"Həyat Gözəldır"
0:30
Bədii film: "Xilasetmə əməliyyatı" (+16)
2:20
Bədii film: "Quş qutusu" (+16)
4:15
Bədii film: "Qaranlıqda" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Bedii film: "Trumanın şousu" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
9:00
Az film: "Qərib cinlər diyarında"
11:00
"Günün sədası" təkrar
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:20
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Təhsil" Teleticaret
16:15
"Babayevlər"
16:30
Serial: "Ailəmiz" (təkrar)
18:00
Serial "Leyli və məcnun" təkrar
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - TƏKRAR
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
" Yuxu kimi" - təkrar
23:30
"ATV Akustik"
0:05
Bədii film: "Terminator: Qara tələlər" (+16)
2:10
Bədii film: "Qaçış planı 3" (+16)
3:40
Bədii film: "Xeyalı bağlar" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Yaxşı dinozavr" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
7:40
Bedii film: "Yura dövrü" (+12)
10:00
"Zaurla Günaydın" - təkrar
12:00
Serial: "Bacanaqlar" təkrar
14:00
"Gündən Günə"
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
"Ağdam və mən" təkrar
19:00
"Taksi"
19:30
"Əlimyandı"
20:00
"Qisa Qapanma"- təkrar
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:00
Serial: "Qiz atasi" YENİ
22:00
"Bağ mövsümü" - YENI
23:00
"Karaoke Özəl"
0:10
Bədii film: "Anna" (+16)
2:00
Bədii film: "Bəzədilmiş duvaq" (+16)
3:20
Bədii film: "Zəhərli qızıl gül" (+16)
4:45
Bədii film: "Mister Ştayn onlayndır" (+16)
6:00
Bedii film: "Akvamen" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
"Fortuna" (təkrar)
9:00
"Şəfalı həyat"
10:00
"Zaurla Günaydın" - təkrar
12:00
"Mətbəxt" təkrar
13:00
"1 balaca oyun" Uşaq verlişi təkrar
14:30
Serial: "Qiz atasi" təkrar
15:30
"7 Özəl"
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
"Bağ mövsümü" təkrar
19:15
"Uğur yolu"
19:50
"Yadındamı"
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:00
"Qaynana vəsiyyəti"
22:10
"Nanəli"
0:15
Bədii film: "Spenserın adeləti" (+16)
2:00
Bədii film: "Misrerium: Qırqovul ovçuları" (+18)
3:55
Bədii film: "Sağ qalan" (+16)
5:20
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret