Əlaqə: (012) 497-46-21 [email protected]

ATV.AZ×

6:00
Cizgi film: "Azad quşlar" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
Serial "Qız atası" təkrar
9:00
"ATV Səhər "
11:00
"Günün sədası"
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:30
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Babayevlər"
15:30
"Babat" təkrar
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
Serial "Eşqə düşdük"
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - canlı
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Bir Qadın"
22:30
"7 Özəl"
23:15
"Futbolumuz"
0:20
Bədii film: "Biz" (+18)
2:15
Bədii film: "En yaxşı təklif" (+18)
4:10
Bədii film: "Uzun yol" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Çılgın oğru" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
Serial "Eşqə düşdük" təkrar
9:00
"ATV Səhər "
11:00
"Günün sədası"
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:30
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Babayevlər"
15:30
"Babat" təkrar
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
Serial "Eşqə düşdük"
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - canlı
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Bir Qadın"
22:30
"Bağ mövsümü" YENİ
23:30
"İkinci Həyat"
0:05
Bədii film: "Terminator: Genesis" (+16)
2:15
Bədii film: "Velzevul" (+16)
4:15
Bədii film: "Yaxşı yalancı" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Çılgın oğru 2" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
Serial "Eşqə düşdük" təkrar
9:00
"ATV Səhər "
11:00
"Günün sədası"
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:30
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Babayevlər"
15:30
"Babat" təkrar
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
Serial "Eşqə düşdük"
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - canlı
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Bir Qadın"
22:30
"Mətbəxt" təkrar
23:45
"Həyat Gözəldır"
0:45
Bədii film: "Suyun şəkli" (+16)
2:30
Bədii film: "Söyğunçular" (+16)
4:10
Bədii film: "Qaranlığda" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Poctalyon Pet" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
Serial "Eşqə düşdük" təkrar
9:00
"ATV Səhər "
11:00
"Günün sədası"
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:30
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Babayevlər"
15:30
"Babat" təkrar
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
Serial "Eşqə düşdük"
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - canlı
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:30
Serial: "Bir Qadın"
22:30
"Fortuna"
23:30
Bədii film: "5 addım aralıda" (+18)
1:35
Bədii film: "21 körpü" (+18)
3:00
Bədii film: "Artist" (+16)
4:25
Bədii film: "Neticə" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Maşınlar ailəmi: Təyyarələr" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
Serial "Eşqə düşdük" təkrar
9:00
"ATV Səhər "
11:00
"Günün sədası"
13:00
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
13:30
"Həkimsən" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:00
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
15:15
"Babayevlər"
15:30
"Babat" təkrar
17:00
"Təhsil" Teleticaret
18:00
Serial "Eşqə düşdük"
19:00
"7 Canlı" Əyləncəli veriliş - canlı
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
22:30
Az film: "Arşın mal alan"
23:30
"ATV Akustik"
0:05
Bədii film: "Ölümcül istirahət" (+16)
1:40
Bədii film: "Polaroid" (+16)
3:00
Bədii film: Qetiyyət (+16)
4:20
Bədii film: "Sessiz yer" (+16)
5:50
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret
6:00
Cizgi film: "Buz dövrü" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
7:40
Bedii film: "Birinci oyuncu hazır olsun" (+12)
10:00
"Zaurla Günaydın" - canlı
12:00
Serial: "Bacanaqlar" təkrar
14:00
"Gündən Günə" canlı
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
"Ağdam və mən" təkrar
19:00
"Kliplər"
19:30
"Qisa Qapanma"
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:00
Serial: "Qiz atasi"
22:00
Serial: "Ofis işi"
23:15
"Karaoke Özəl"
0:25
Bədii film: "Özundən kənarda" (+16)
2:25
Bədii film: "Terminal" (+16)
3:55
Bədii film: "Rekrut" (+16)
6:00
Bedii film: "47 ronin" (+12)
7:00
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ HİMNİ
8:00
"Fortuna" (təkrar)
9:00
"Şəfalı həyat"
10:00
"Zaurla Günaydın" - canlı
12:00
"1 balaca oyun" Uşaq verlişi
13:00
"Mətbəxt"
14:30
Serial: "Ofis işi" (təkrar)
15:30
Serial: "Qiz atasi" təkrar
16:30
"Təhsil" Teleticaret
18:00
"Bağ mövsümü" təkrar
19:15
"Yadındamı"
19:50
"Uğur yolu" YENİ
20:30
"ATV Xəbər" informasiya buraxılışı
21:00
"Bu Şəhərdə 2050"
22:10
"Nanəli"
0:15
Bədii film: "Qrenlandiya" (+16)
2:35
Bədii film: "Sağ qalan" (+18)
4:15
Bədii film: "Uğurlu il" (+16)
5:20
"Xəyallarımızdakı Ev" Teleticaret